TROPICA

 
 

Novinky …Na této stránce uvádíme některé zajímavé , nově na trhu nabízené výrobky . Tyto výrobku mohou být přínosem pro Vaše akvária .

 
AQUADETOX
Charakteristika:
Přírodní filtrační médium pro čistou a zdravou vodu. Vulkanické, pórovité granule, které maximálně zvyšují efektivitu filtrace. Vnitřní poréznost granulí je až 4080 m2/l a jsou tak ideálním domovem pro čistící bakterie. Bakterie odbourávají z vody čpavek, dusitany, dusičnany, voda je tedy čistá a bez řas. Médium je maximálně propustné pro vodu, takže prakticky nedochází k zanášení nečistotami, které snižují obsah kyslíku. Vysoký obsah kyslíku a velký vnitřní povrch je základ pro správnou činnost čistících bakterií.
AQUADETOX - největší plocha pro filtraci ze všech médií na trhu .Dodává Karel Rataj | Vodní rostliny | 789 01 Šumperk.
 
Exkluzivní kořeny o velikosti 160-200 cm
Cena za 1 kus : 2900,-Kč:
Jedná se o krásné a členité kořeny. Kořeny Mangrove jsou těžké a tvrdé, takže se v akváriu hned potopí a hlavně nehnijí. Akvárium díky kořenům získá přírodní vzhled a vlastnosti, které prospívají rybám i rostlinám. Na kořeny se dají připevnit i některé druhy rostlin ( Anubiasy, Microsorium, Bolbitis aj.), čímž se navýší dekorativní efekt kořene. Rostliny upevníme ke kořenům buď silonovým vlascem, nebo železnou skobičkou.
Exkluzivní velké kořeny pro velká akvária.
Dodává Karel Rataj | Vodní rostliny | 789 01 Šumperk.
Informační oznámení . Platí od 1.3.2017.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.